Oktober 2022 - kvinner

 

 

fødselsår

poeng

500

1000

1500

3000

5000

1

(1)

M. Takagi

JPN

1994

557

3

1

1

8

11

2

(2)

A. Rijpma - de Jong

NED

1995

475

 

5

2

3

6

3

(4)

I. Schouten

NED

1992

381

 

 

9

1

2

4

(5)

B. Bowe

USA

1988

362

8

2

3

 

 

5

(7)

N. Kodaira

JPN

1986

337

2

4

7

 

 

6

(6)

M. Sablikova

CZE

1987

335

   

19

2

1

7

(8)

J. Leerdam

NED

1998

317

7

3

11

   

8*

(10)

F. Lollobrigida

ITA

1991

249

   

5

5

12

9

(13)

J. Beune

NED

1999

218

   

10

7

13

10

(11)

I. Weidemann

CAN

1995

217

   

21

4

3

11

(16)

R. Wiklund

NOR

2000

190

 

17

8

6

22

12

(12)

M. Wijfje

NED

1995

189

   

12

10

18

13

(17)

F. Kok

NED

2000

185

4

7

     

14

(22)

V. Herzog

AUT

1995

165

5

10

     

15

(21)

I. Blondin

CAN

1990

165

   

14

11

4

16

(23)

A. Sato

JPN

1996

152

   

4

12

 

17

(26)

R. Anema

NED

1993

124

   

16

14

15

18

(28)

K. Goetz

USA

1994

109

16

6

29

   

19

(30)

E. Jackson

USA

1992

104

1

       

20

(31)

M Oshigiri

JPN

1992

101

   

20

14

16

21

(32)

N. Morozova

KAZ

1998

100

 

16

15

13

17

22

(34)

M. Groenewoud

NED

1999

99

 

14

6

18

 

23

(33)

V. Maltais

CAN

1990

99

   

24

9

8

24

(36)

M. Conijn

NED

2001

93

     

17

14

25

(35)

S. Schulting

NED

1997

85

18

9

     

26

(39)

M. de Jong

NED

1999

77

13

12

     

27

(38)

Li Qishi

CHN

1993

74

 

8

25

   

28

(41)

A. Wojcik

POL

1996

61

6

       

29

(40)

Han Mei

CHN

1998

60

 

28

13

16

 

30

(42)

Kim Min-sun

KOR

1999

57

11

18

     

31

(44)

S. in 't Hof

NED

1998

57

     

20

6

32

(29)

E. Visser

NED

1996

56

       

5

33

(45)

J. Ajdova

KAZ

1991

56

 

11

     

34

(46)

S. de Neeling

NED

1996

50

 

15

17

 

 

35

(48)

Tian Ruining

CHN

1997

45

9

29

     

36

(49)

K. Ziomek

POL

1997

45

10

27

     

37

(50)

Yin Qi

CHN

1992

42

 

13

22

   

38

(61)

M. Fledderus

NED

2001

40

17

23

     

39

(51)

G. Lancee

NED

1999

38

   

23

   

40

(-)

A. Pruisscher

NED

1998

38

   

 

 

9

61

(80)

S. Haugen

NOR

1995

1

 

 

 

23

 

 

  * ved plasseringen = ny nasjonal rekord!

Alle løpere fra A til Å

 

500 meter

1*

(2)

E. Jackson

USA

2044

2

(3)

N. Kodaira

JPN

1916

3

(5)

M. Takagi

JPN

1860

4

(6)

F. Kok

NED

1846

5

(7)

V. Herzog

AUT

1755

6

(8)

A. Wojcik

POL

1733

7

(10)

J. Leerdam

NED

1698

8

(11)

B. Bowe

USA

1632

9

(12)

Tian Ruining

CHN

1618

10

(13)

K. Ziomek

POL

1608

11

(14)

Kim Min-sun

KOR

1580

12

(15)

Jin Jingzu

CHN

1511

13

(16)

M. de Jong

NED

1503

14

(19)

K. Soga

JPN

1465

15

(21)

K. Inagawa

JPN

1450

   

M. Ripsrud

NOR

1039

   

J. Samsonsen

NOR

1011

   

A. Farstad

NOR

455

   

M. Furneé

NOR

275

 

 

1000 meter

1

(1)

M. Takagi

JPN

2270

2

(2)

B. Bowe

USA

2266

3

(3)

J. Leerdam

NED

2173

4

(4)

N. Kodaira

JPN

1970

5

(8)

A. Rijpma - de Jong

NED

1849

6

(10)

K. Goetz

USA

1788

7

(12)

F. Kok

NED

1708

8

(14)

Li Qishi

CHN

1668

9

(15)

S. Schulting

NED

1652

10

(16)

V. Herzog

AUT

1635

11

(19)

J. Ajdova

KAZ

1537

12

(24)

M. de Jong

NED

1505

13

(22)

Yin Qi

CHN

1489

14

(21)

M. Groenewoud

NED

1476

15

(23)

S. de Neeling

NED

1448

17

(28)

R. Wiklund

NOR

1408

   

M. Ripsrud

NOR

923

   

M. Furneé

NOR

623

   

J. Samsonsen

NOR

584

   

A. Farstad

NOR

508

   

V. Sætersdal

NOR

411

   

H. Svenni

NOR

294

 

 

 

1500 meter

1

(1)

M. Takagi

JPN

2325

2

(3)

A. Rijpma - de Jong

NED

2126

3

(4)

B. Bowe

USA

1891

4

(5)

A. Sato

JPN

1854

5*

(9)

F. Lollobrigida

ITA

1776

6

(14)

M. Groenewoud

NED

1739

7

(11)

N. Kodaira

JPN

1726

8

(12)

R. Wiklund

NOR

1722

9

(10)

I. Schouten

NED

1696

10

(15)

J. Beune

NED

1695

11

(16)

J. Leerdam

NED

1692

12

(13)

M. Wijfje

NED

1644

13

(19)

Han Mei

CHN

1555

14

(20)

I. Blondin

CAN

1547

15*

(21)

N. Morozova

KAZ

1531

   

S. Haugen

NOR

897

   

A. Farstad

NOR

697

   

M. Furneé

NOR

557

   

V. Sætersdal

NOR

394

 

 

3000 meter

1

(1)

I. Schouten

NED

2180

2

(2)

M. Sablikova

CZE

2052

3

(3)

A. Rijpma - de Jong

NED

2030

4

(4)

I. Weidemann

CAN

2016

5

(5)

F. Lollobrigida

ITA

1927

6

(6)

R. Wiklund

NOR

1869

7

(9)

J. Beune

NED

1752

8

(10)

M. Takagi

JPN

1684

9

(15)

V. Maltais

CAN

1604

10

(13)

M. Wijfje

NED

1588

11

(16)

I. Blondin

CAN

1583

12

(17)

A. Sato

JPN

1563

13*

(18)

N. Morozova

KAZ

1534

14

(19)

R. Anema

NED

1518

14

(20)

M Oshigiri

JPN

1518

23

(29)

S. Haugen

NOR

1310

   

M. Furneé

NOR

522

   

V. Sætersdal

NOR

403

   

H. Svenni

NOR

63

 

 

5000 meter

1

(1)

M. Sablikova

CZE

1975

2

(2)

I. Schouten

NED

1911

3

(4)

I. Weidemann

CAN

1781

4

(5)

I. Blondin

CAN

1725

5

(6)

E. Visser

NED

1700

6

(10)

S. in 't Hof

NED

1632

6

(8)

A. Rijpma - de Jong

NED

1632

8

(9)

V. Maltais

CAN

1618

9

(-)

A. Pruisscher

NED

1568

10

(11)

C. Pechstein

GER

1542

11

(12)

M. Takagi

JPN

1523

12*

(13)

F. Lollobrigida

ITA

1522

13

(14)

J. Beune

NED

1504

14

(18)

M. Conijn

NED

1489

15

(15)

R. Anema

NED

1472

22

(25)

R. Wiklund

NOR

1319

   

S. Haugen

NOR

1160

 

  * ved plasseringen = ny nasjonal rekord!

Alle løpere fra A til Å

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

28.03 | 21:30

SLP bør vel egentlig rangerers bak Allan-Sander og Hallgeir på 1500-5000-10 000m, slik sesongen har artet seg

...
10.01 | 09:30

Viasat 4 sender nå, dette er som du ser en sak fra 2013 og hvor NRKs dekning den gang var tema.

...
10.01 | 08:02

NRK sender skøyter..hvor har du det fra?? Viasat 4 og Viaplay har forlengst overtatt skøyter..velkommen etter!

...
05.09 | 18:55

Same for Richardsons 500 and 1000m skated in 'Wind' Milwaukee.

...
Du liker denne siden