November 2020 - kvinner

 

 

 

fødselsår

poeng

500

1000

1500

3000

5000

1

(1)

M. Takagi

JPN

1994

356

7

2

2

15

 

2

(2)

I. Wüst

NED

1986

355

 

7

1

5

 

3

(3)

A. de Jong

NED

1995

302

 

12

7

2

8

4

(4)

M. Sablikova

CZE

1987

283

 

 

14

1

1

5

(5)

N. Kodaira

JPN

1986

280

1

4

11

 

 

6

(7)

J. ter Mors

NED

1989

278

8

8

4

   

7

(6)

B. Bowe

USA

1988

246

9

1

8

   

8

(8)

I. Blondin

CAN

1990

207

   

10

7

4

9

(9)

C. Achtereekte

NED

1990

203

   

17

4

3

10

(10)

J. Sjikova

RUS

1985

192

 

6

5

16

 

11

(11)

O. Fatkulina

RUS

1990

188

4

5

     

12

(12)

N. Voronina

RUS

1994

180

   

21

3

5

13

(13)

M. Wijfje

NED

1995

177

   

6

12

16

14

(14)

J. Lalenkova

RUS

1990

169

   

3

10

20

15

(15)

I. Schouten

NED

1992

160

   

19

8

6

16

(16)

A. Golikova

RUS

1991

156

2

13

     

17

(17)

V. Herzog

AUT

1995

152

3

11

     

18

(23)

J. Beune

NED

1999

145

 

24

12

17

12

19

(19)

J. Leerdam

NED

1998

137

14

3

     

20

(18)

E. Visser

NED

1996

131

   

34

9

2

21

(22)

D. Katsjanova

RUS

1997

125

6

10

     

22

(21)

I. Weidemann

CAN

1995

124

   

32

6

7

23

(20)

E. Golubeva

RUS

1996

124

 

18

9

23

 

24

(24)

L. de Jong

NED

1993

116

11

9

     

25

(26)

A. Go

JPN

1987

107

5

17

     

26

(25)

F. Lollobrigida

ITA

1991

106

   

16

11

 

27

(29)

R. Anema

NED

1993

106

   

20

14

13

28

(28)

N. Takagi

JPN

1992

99

 

25

13

20

 

29

(27)

S. de Neeling

NED

1996

87

19

15

14

   

30

(30)

M. Zujeva

BLR

1992

82

     

13

11

31

(31)

N. Czerwonka

POL

1988

75

 

26

18

25

 

32

(36)

F. Kok

NED

2000

72

13

21

33

   

33

(32)

C. Pechstein

GER

1972

68

     

21

9

34

(33)

K. Goetz

USA

1994

64

15

14

 

 

 

35

(35)

V. Maltais

CAN

1990

55

   

29

22

10

36

(34)

A. Sato

JPN

1996

54

   

27

19

 

37

(37)

M. Tsuji

JPN

1985

53

10

34

     

38

(-)

M. Fledderus

NED

1905

45

 

16

     

39

(38)

I. Njåtun

NOR

1991

42

 

32

26

30

 

40

(39)

N. Zdrahalova

CZE

1996

41

 

38

24

24

 

 * ved plasseringen = ny nasjonal rekord!

Alle løpere fra A til Å

 

500 meter

1

(1)

N. Kodaira

JPN

2390

2

(2)

A. Golikova

RUS

2128

3

(3)

V. Herzog

AUT

2108

4

(4)

O. Fatkulina

RUS

2086

5

(5)

A. Go

JPN

1861

6

(6)

D. Katsjanova

RUS

1838

7

(7)

M. Takagi

JPN

1697

8

(8)

J. ter Mors

NED

1691

9

(9)

B. Bowe

USA

1686

10

(10)

M. Tsuji

JPN

1632

11

(11)

L. de Jong

NED

1615

12

(12)

K. Soga

JPN

1610

13

(13)

F. Kok

NED

1554

14

(14)

J. Leerdam

NED

1535

15

(15)

K. Goetz

USA

1514

   

J. Samsonsen

NOR

883

   

I. Njåtun

NOR

663

   

A. Farstad

NOR

471

   

C. Jagtøyen

NOR

294

 

 

1000 meter

1

(1)

B. Bowe

USA

2233

2

(2)

M. Takagi

JPN

2148

3

(3)

J. Leerdam

NED

2102

4

(4)

N. Kodaira

JPN

2075

5

(5)

O. Fatkulina

RUS

1982

6

(6)

J. Sjikova

RUS

1971

7

(8)

I. Wüst

NED

1950

8

(7)

J. ter Mors

NED

1943

9

(9)

L. de Jong

NED

1892

10

(10)

D. Katsjanova

RUS

1854

11

(13)

V. Herzog

AUT

1689

12

(11)

A. de Jong

NED

1688

13

(14)

A. Golikova

RUS

1676

14

(15)

K. Goetz

USA

1655

15

(12)

S. de Neeling

NED

1622

32

(30)

I. Njåtun

NOR

1347

   

A. Farstad

NOR

758

   

J. Samsonsen

NOR

627

   

C. Jagtøyen

NOR

614

 

 

 

1500 meter

1

(1)

I. Wüst

NED

2298

2

(2)

M. Takagi

JPN

2261

3

(3)

J. Lalenkova

RUS

2041

4

(4)

J. ter Mors

NED

2013

5

(5)

J. Sjikova

RUS

2006

6

(6)

M. Wijfje

NED

1981

7

(7)

A. de Jong

NED

1958

8

(8)

B. Bowe

USA

1914

9

(9)

E. Golubeva

RUS

1887

10

(10)

I. Blondin

CAN

1842

11

(11)

N. Kodaira

JPN

1722

12

(12)

J. Beune

NED

1704

13

(13)

N. Takagi

JPN

1668

14

(14)

S. de Neeling

NED

1635

14

(14)

M. Sablikova

CZE

1635

26

(26)

I. Njåtun

NOR

1395

   

R. Wiklund

NOR

1107

   

S. Haugen

NOR

980

   

A. Farstad

NOR

771

   

C. Jagtøyen

NOR

379

 

 

3000 meter

1

(1)

M. Sablikova

CZE

2192

2

(2)

A. de Jong

NED

2075

3

(3)

N. Voronina

RUS

2041

4

(4)

C. Achtereekte

NED

1991

5

(5)

I. Wüst

NED

1939

6

(6)

I. Weidemann

CAN

1918

7

(7)

I. Blondin

CAN

1838

8

(8)

I. Schouten

NED

1826

9

(9)

E. Visser

NED

1810

10

(10)

J. Lalenkova

RUS

1754

11

(11)

F. Lollobrigida

ITA

1684

12

(12)

M. Wijfje

NED

1678

13

(13)

M. Zujeva

BLR

1669

14

(14)

R. Anema

NED

1633

15

(15)

M. Takagi

JPN

1541

30

(30)

I. Njåtun

NOR

1319

   

S. Haugen

NOR

1245

   

R. Wiklund

NOR

1217

 

 

5000 meter

1

(1)

M. Sablikova

CZE

2088

2

(2)

E. Visser

NED

1899

3

(3)

C. Achtereekte

NED

1758

4

(4)

I. Blondin

CAN

1753

5

(5)

N. Voronina

RUS

1749

6

(8)

I. Schouten

NED

1713

7

(7)

I. Weidemann

CAN

1709

8

(6)

A. de Jong

NED

1673

9

(9)

C. Pechstein

GER

1657

10

(10)

V. Maltais

CAN

1600

11

(11)

M. Zujeva

BLR

1575

12

(-)

J. Beune

NED

1572

13

(12)

R. Anema

NED

1561

14

(13)

J. Sokhrjakova

RUS

1501

15

(14)

N. Morozova

KAZ

1485

   

S. Haugen

NOR

1123

 

 * ved plasseringen = ny nasjonal rekord!

Alle løpere fra A til Å

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

10.01 | 09:30

Viasat 4 sender nå, dette er som du ser en sak fra 2013 og hvor NRKs dekning den gang var tema.

...
10.01 | 08:02

NRK sender skøyter..hvor har du det fra?? Viasat 4 og Viaplay har forlengst overtatt skøyter..velkommen etter!

...
05.09 | 18:55

Same for Richardsons 500 and 1000m skated in 'Wind' Milwaukee.

...
03.02 | 21:15

en skandale både for NRK og alle som liker sport. Håper at noe gjøres. at skøyter kommer lenger opp. Når vi har bare en god mann på skøyter som har guts.

...
Du liker denne siden